prometeusz logo impart Agencja Artystyczna Everest spektakl prometeusz facebook blog prometeusz

prometeusz o spektaklu

prometeusz obsada

Jacek Marks

Jacek Marks

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jako zawodnik był między innymi 9 krotnym Mistrzem Polski oraz v-ce Mistrzem Europy w Akrobatyce Sportowej. Od 1999 roku występuje również z powodzeniem na scenie biorąc udział w różnorodnych produkcjach artystycznych na całym świecie. Współzałożyciel Agencji Artystycznej Everest którą od 3 lat z sukcesami prowadzi.

Paweł Pater

Paweł Pater

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Przygodę z akrobatyką rozpocząłem w 1990 roku, a najlepszą rekomendacją działań w tamtym okresie jest 9-krotne zdobycie tytułu Mistrza Polski w Akrobatyce Sportowej, wielokrotne zdobycie Pucharu Polski, 4m na Mistrzostwach Świata Seniorów oraz Wicemistrzostwo Europy Juniorów. Od 2000 roku zajmuję się działalnością artystyczną. Jestem współwłaścicielem Agencji Artystycznej Everest.

Bartosz Nowak

Bartosz Nowak

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Od dziecka trenował akrobatykę sportową. Jako zawodnik był wielokrotnym medalista Pucharu Polski, v-ce Mistrzem Polski oraz 9. na Mistrzostwach Świata w skokach akrobatycznych na ścieżce. Od 2005 roku działa artystycznie zarówno na scenach polskich jak i zagranicznych. Współwłaściciel Agencji Artystycznej Everest.

Anna Sobera

prometeusz galeria

Studiuje na Akademi Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - Fizjoterapia oraz Turystyka i Rekreacja Tańczy w zespole pieśni i tańca KALINA Od 6 r.ż. trenowała gimnastykę artystyczną , biorąc udział w licznych zawodach zarówno krajowych jak i zagranicznych Od czterech lat zajmuję się oprawą artystyczną eventów - akrobatyka powietrzna - szarfa, hamak, taniec i pokazy gimnastyczne.

Joanna Dankowska

prometeusz galeria

Pochodzi z Kłodzka ale od 10 lat na stałe mieszka we Wrocławiu. Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, na co dzień prowadzi zajęcia w ST An Najma oraz jest członkiem grupy tanecznej o tej samej nazwie. Tańczy od dawna a tańcem orientalnym zajmuję się od 7 lat. Do jej największych osiągnięć należy m.in.:
I Miejsce, First Eastern European Oriental Championship 2012, kategoria zespół show
I Miejsce, Euro Raqs International Oriental Dance Congress 2011, kategoria zespół folklor
I Miejsce, Euro Raqs International Oriental Dance Congress 2012, kategoria zespół show
III miejsce, Egyptian Fever Festival 2012, kategoria klasyka solo

Grażyna Kłębek - orientalne imię - Farah

prometeusz galeria

Od małego fascynowała ją muzyka i śiew a następnie pojawił się taniec. Założycielka i instruktorka Szkoły Tańca AN NAJMA, solistka zespołu tańca orientalnego AN NAJMA, z którym występuje od 5 lat zdobywając nagrody na najważniejszych festiwalach i imprezach tańca arabskiego. Prywatnie interesuje się kulturą Orientu i sytuacją kobiet w krajach muzułmańskich. Uwielbia czytać książki, spotykać się z przyjaciółmi, tworzyć i organizować. Z wykształcenia jest filologiem i nauczycielem języka angielskiego.

Anna Zielińska

prometeusz galeria

Tancerka, instruktor i choreograf oraz współzałożycielka Szkoły Tańca i Agencji Artystycznej An Najma z Wrocławia. Przez kilka lat trenowała taniec towarzyski, jednak jej prawdziwą miłością okazał się Orient i taniec arabski. Przekazuje swą wiedzę kolejnym pokoleniom orientalnych pasjonatek, sama również nadal się szkoli pod okiem egipskich mistrzów. Jest także założycielką i tancerką zespołu tańca An Najma, który zdobył m.in. Mistrzostwo Europy Wschodniej w 2012r. Jej najnowszą pasją jest reżyserowanie i organizacja widowisk estradowych oraz spektakli tanecznych, w które oprócz tańca brzucha wplata również inne techniki taneczne i inspiracje kulturowe.

Julia Nowacka

Prometeusz - Julia Nowacka

Jest studentką trzeciego roku Politechniki Wrocławskiej na kierunku Zarządzanie i Informatyka. Od dziecka zajmowała się sportem wyczynowym. Przez 9 lat była zawodniczką wrocławskiego klubu AZS AWF Wrocław, uczestnicząc w zawodach ogólnopolskich oraz zagranicznych. Gdy w wieku 14 lat zakończyła karierę sportową rozpoczęła się jej przygoda z tańcem. Obecnie od 5 lat jest tancerką zespołu Cheerleaders Wrocław, z którym ma możliwość występowania na terenie całej Polski. Zespół uczestniczy w wielu prestiżowych widowiskach związanych ze sportem - koszykówką, piłką siatkową, żużlem, sztukami walki, itp. Realizuje się również podczas prowadzenia zajęć z młodzieżą w wieku szkolnym, są to zajęcia taneczne na których stara się przekazać dziewczynkom pasję i swoje doświadczenie. Tak by mogły w przyszłości w takiej formie realizować swoje marzenia.

Karolina Kali Kuduk

Prometeusz - Karolina Kuduk

Pochodzi z Rzeszowa. Mieszkała tam 18 lat, z czego przez 13 lat związana była z tańcem, przede wszystkim show dancem , jazzem i współczesnym. Prawie cały ten czas przetańczyła w zespole „T-8”. Po maturze wyjechała na dwa lata do Kalisza do Studium Pomaturalnego, gdzie ćwiczyła taniec współczesny pod okiem Witolda Jurewicza. Następnie wylądowała w Poznaniu na studiach Pedagogicznych, a potem we Wrocławiu na Rachunkowości. Uczy dzieci i młodzież tańca od 10 lat. Podsumowując, jest tańczącą księgową po pedagogice, fanką Rzeszowa, książek, puzzli i akrobatyki powietrznej!!!

Magdalena Majtyka

Prometeusz - Magdalena Majtyka

Tancerka. Ukończyła wrocławską Akedemie Wychowania Fizycznego. Współpracuje z Teatrem Muzycznym Capitol i Teatrem Edukacji Och Art. Lubi rozrywkę na wysokim poziomie i od czasu do czasu pokręcić biodrem :)

Szymon Flis

Prometeusz - Szymon Flis

Absolwent wydziału mechanicznego Politechniki Wrocławskiej, kierunek: "Mechanika i budowa maszyn". Posiadacz stopnia I DAN w Taekwon-do ITF, wielokrotny medalista MP w XMA (Extreme Martial Arts) oraz dwukrotny półfinalista programu "Mam Talent".

Maja Lewicka

Prometeusz - Maja Lewicka

Tancerka Teatru Muzycznego "Capitol" we Wrocławiu, wcześniej tancerka Kieleckiego Teatru Tańca. Absolwentka kierunku tanecznego Wyższej Szkoły Umiejętności w Kielcach oraz pedagogiki resocjalizacyjnej Uniwersytetu Wrocławskiego. Kształciła się na wielu warsztatach w Polsce i za granicą. Na swoim koncie ma udział w paradach w Disneyland Resort Paris, uczestnictwo w I edycji programu TVN „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”, czy taniec w Formacji Salsy Crisa de la Penii. Pasjonuje się śpiewem i muzykowaniem. Przebyła 5-letnią edukację w Szkole Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu.

Paweł Adamus

Prometeusz - Paweł Adamus

Zajmuje się akrobatyką sportową od lat dziecięcych, Zaczynał od bycia czynnym zawodnikiem klubu MKS "Polonia" Świdnica, następnie przeprowadził się do Wrocławia aby dalej szlifować swoje umiejętności tym razem na scenie. Swoją pasje stara się rozwijać dalej w dziedzinie akrobatyki, natomiast bardziej chce przełożyć swoje umiejętności na tzw. sztukę cyrkową oraz teatr. Jego marzeniem są występy na scenach i arenach klasy światowej. Codziennie do tego dąży i ciężko pracuje na treningach i próbach żeby zrealizować swoje marzenia.

Marta Brendel

Prometeusz - Marta Brendel

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, wydziału Wokalno - Aktorskiego. Tancerz kontraktowy Teatru Muzycznego Capitol. Założycielka Teatru Tańca "Osobowość Zwielokrotniona". Instruktor tańca, choreograf.

Magdalena Przybysławska

Prometeusz - Magdalena Przybysławska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Swoją przygodę ze sportem zaczęła, gdy miała 7 lat. Przez trzynaście lat trenowała gimnastykę artystyczną, biorąc udział w licznych zawodach w Polsce jak również na arenie międzynarodowej. Podczas studiów reprezentowała uczelnie na zawodach w gimnastyce estetycznej oraz aerobiku sportowym. Po zakończeniu przygody ze sportem wyczynowym swoją pasję odnalazła w tańcu.

Szymon Moas

Prometeusz - Szymon Moas

Trenuję akrobatykę sportowa od dziecka. Jestem wielokrotnym Mistrzem Polski oraz trzeci na Świecie i w Europie w tej dziedzinie. Dzięki nabytym umiejętnościom nie mam problemu z realizacją swoich pasji. Stale się rozwijam i idę do przodu w każdej dziedzinie związanej z akrobatyką.

prometeusz galeriaprometeusz galeriaprometeusz galeriaprometeusz galeria
prometeusz video
PPROLEADER Agencja reklamowa - strony www, studio graficzne, reklama